Infrapanely

Vytápění budoucnosti

V dnešní době je čím dál více kladen důraz na úspornost, ekologii ale i zdravotní nezávadnost, a to nejen v oblasti vytápění ale ve všeobecném světovém měřítku. Infravytápění ale splňuje veškeré tyto požadavky a navíc je tento způsob vytápění opravdu levný, šetrný k životnímu prostředí a co především? Je zdraví prospěšné.

Infrapanely svým provozem také nezatěžuje životní prostředí, protože při jeho provozu nedochází ke vzniku žádných zplodin. Zdravotní nezávadnost je prokázána a infratopení má i mnoho nesporných zdravotních výhod. Při použití infratopení nedochází k víření prachu – je tedy vhodné i pro alergiky. Topení infrapanely nevysouší vzduch, ale naopak pomáhá vysoušet zdivo a tím zabraňuje tvorbě plísní. Mají také pozitivní vliv na imunitu a dýchací cesty, pomáhá odstranit únavu, stres a bolest.

Infratopení navíc splňuje další nároky moderního bydlení. Má naprosto bezhlučný chod a šetří místo – lze umístit i na strop, takže infratopení nebrání umístění jakýchkoliv dalších interiérových prvků. Topné obrazy nabízí navíc moderní design s možností mnoha různých kombinací, takže zapadne opravdu do každého interiéru. Infrapanely SunnyHouse jsou tedy opravdu topením budoucnosti, které v sobě spojuje moderní design, vynikající užitné vlastnosti, ekologickou a zdravotní nezávadnost a to vše při velice nízkých pořizovacích a provozních nákladech.

Mimo jiné topné panely Sunny House doma hřejí už stovky našich spokojených zákazníků. V čem tedy spočívá celková vyjímečnost právě našich infrapanelů? Díky unikátnímu korundovému povrchu s drobnými výstupky infravlny vystupují i ze stran právě zmiňovaných milimetrových výstupků a proto je výkonnost našich topných panelů tak vysoká. Topná plocha se speciální korundovou směsí totiž dosahuje teploty až 110°C, což je pro přenos infra paprsků nezbytné. Díky tomuto hrubému povrchu nedojde při kontaktu ke spálení a právě proto jsou naše infrapanely nejen účinné ale také i bezpečné, což je nejdůležitejší.

Porovnáte-li detaily a provedení s ostatními výrobci včetně západní Evropy, zjistíte, že právě SunnyHouse je premiant ve své třídě. Systém Sunny House prošel v České republice dlouholetým vývojem a zkouškami, proto můžeme garantovat původ koncepce složení infračervených panelů a tak prohlásit, že naše produkty se mohou pyšnit přívlastkem "český" tedy ryze český výrobek. Žádná Čína ani sériová výroba! Každý infrapanel je zvlášť ručně vyráběn přímo ve středu Českého ráje v Semilech a v samotném srdci Evropy - tedy v České republice.

Našim zákazníkům nabízíme pouze kvalitní produkty a služby.
Naší prioritou je především Vaše spokojenost.

Proto se vždy snažíme nalézt nejlepší řešení ve vytápění a docílit výrazných úspor energie.

Můžete si být ted jisti, že vždy nalezneme komplexní nabídku pro Vaší situaci a odborně s Vámi zkonzultujeme veškeré Vaše dotazy.

Reference
od našich zákazníků

icon
Ondřej Šmíd

"Skvělý alternativní způsob vytápění domu. Doporučuji!"

icon
Miroslav Lacina

"Dobře padnoucí a stylový doplněk interiéru. Ale hlavně i funkční, ideální pro přitopení k večerům u televize."

icon
Monika Tichá

"Vždycky budí pozornost u našich návštěv, všichni se pořád diví odkud to příjemné teplo jde když v domě nemáme radiátory. :) "

Certifikovaný ČESKÝ VÝROBEK

MADE IN SEMILY